Rimorkjo per vetura 2m me 1,15m

Shitet nga: Dani 09 Jan 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Rimorkjo pee veturac2m me 1,15m esht me federra te picapit ngarko 1000 kg pa problem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim