Sanak me Hipobin

Shitet nga: Sanak 09 Gsh 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes sanak me hipobin me dimenzijone 6m me 2.40m i pershtatshum per kamijon, man, mercedes, iveco bejm ndrrim..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim