Sanak me Hipobin

Shitet nga: Sanak 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes sanak me hipobin me dimenzijone 6m me 2.40m i pershtatshum per kamijon, man, mercedes, iveco etj...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim