Shes Kamion

Shitet nga: Sami 17 Sht 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamion Mercedes..viti prodhimit 1989 ne gjendje shum te mire.. i qlajmeruar.. obligim nuk ka as hipoteke ska.. pres bleres te sinqert si dhe nderrim nuk bej
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim