Shes sanak kamioni 5.50 me 2.40

Shitet nga: bislim 21 Shk 01:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes sanak kamioni 5.50 me 2.40
komuna fushkosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim