Shitet Kombi 1.6 DIESELviti 91 I REGJISTRUAR

Shitet nga: GANI 19 Mar 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Kombi 1.6 DIESEL - viti - 91 - I REGJISTRUAR N GJENDJE Të MIR TEKNIKE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim