T 4 - 2,4 viti1994

Shitet nga: Bekim 07 Sht 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kombi posedon 3ulse motorrin eka 2,4 ulje nuk hargjon rigjisrim deri 25-02-2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim