T4 2.5 TDI dupllokabin U shitttttttttttttt

Shitet nga: Ilir 10 Shk 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet t4 dupllokabin2.5 tdi-i te kalter ne gjendje tip top ska nevoj per as 1 euro pa dogan nga zvicra viti 2001 ndrrim jooo

Iliri--044290790
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim