TAM 60 T3 .. 2ton

Shitet nga: L.....B 25 Gsh 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes tam ne gjendje te mir esht i qlajmrun mundet me u regjistru motorrin e ka shum te mir te interesuarit munden te lajmrohen ne nr.044114656.......................... baj edhe ndrrim me naj vetur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim