U shit nga albert dobreva

Shitet nga: albert krasniqi 14 Mar 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR   1 380 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
U shit flm merr jep
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim