U shitt flm merrjep

Shitet nga: sejdi 21 Dhj 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes sanak MIller Kipper 5 kombik gjatsia 4.40 gjonsia 2.45. lartsia 0.50
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim