VW T4 2.4 -94

Shitet nga: Bekim 06 Sht 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kombin T4- 2,4 I thjesht negjendje profekte shum te mir ulje nuk hargjon as 1 gram kombi ika vetem 3 ulse rigjistrim ka deri 25-2-2016 qmimi 2900 euro.qmimi i diskutushum tel.049-379189
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim