Wv bus T4 1999 i doganuar

Shitet nga: Gjela 16 Gsh 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Gjendje shum te mir viti i prodhimit 1999

1.9 Diezel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim