peugeot J5

Shitet nga: peugeot 27 Nën 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kaminet peugeot J5 dizelviti prdhimit 91i qlajmrum denim nuk ka bej edhe ndrrim me vetur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim