sanaku miller kipper

Shitet nga: halil 24 Nën 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes sanakun miller kiper ose bej ndrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim