shes ose ndrroj kamioneten

Shitet nga: Hysen 23 Jan 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamionta lt 50 v 1989 km160 në gjendje të rregullt i çlajmruar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim