shitet mercedes408d

Shitet nga: shaip 02 Mar 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes mercedes 408 d ne gjendje per vozoitje i rexhistruem rks
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim