tam 2 tona

Shitet nga: avdush 16 Nën 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

499 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet me qmim shum te volitshum arsyja e vjedhjes nga hajnat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim