vv kombi

Shitet nga: Luli 07 Tet 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kombi volsfagen 1.9 diesel me rimorkio 2 pare ulse,goma te reja.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim