Kompresora dhe Demonterka

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Eduarti shpk 17 Jan 01:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina ndërtimi
Posedojm kompresora te madhesis te ndryshme , si dhe pajisje per çmontimin dhe montimin e gomave te kerreve , kamjonave dhe traktorve.

Gjindemi rruges per slatinë , 200 metra nga Royal Villa.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim