Mercedes Benz 405 N viti 2000

Shitet nga: Valdet 27 Tet 05:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 100 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina udhëtimi
Shitet mercedes benz viti 2000 motorr 184 kw 250 ps i posa ardhur nga zvicrra i doganuar dhe i regjistruar RKS ulse 25 vemde per qendrim ne kemb 56 gjithesej 81 goma te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim