Mercedes Benz 405 N viti 2000

Shitet nga: Valdet Dumani 02 Nën 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 800 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina udhëtimi
Shitet autobusi mercedes benz 405 N viti 2000 i posa ardhur nga zvicrra i doganuar dhe i regjistruar ne RKS me 28.09.2015 motorr 184KW goma 275/70/22.5 tri dyer per udhëtar 25 ulse dhe 57 vende per qendrim ne kemb gjithesej 82 udhëtar me nje fjal tip top
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim