Minibus

Shitet nga: nushii 12 Krr 01:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   3 200 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina udhëtimi
shes minibusin reno master 18 ulëse ,2,5 turbo dizel ,ne gjendje te shkelqyer ne motor dhe karoseri , komfor ., tel 045- 645-432 . eshte mundesia me pune fasada te shtepis , shkallet te mbrendshme te shtepis me granit etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim