Shitet Evobusi mercedes benz 407 viti 1997

Shitet nga: Bujari 08 Tet 03:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina udhëtimi
Autobusi është ne gjendje shum të mirë teknike dhe optike dogan dhe homologim te kryera i posa ardhur nga Gjermanija me daten 07.10.2015 i gatshem per regjistrim mund te thirrni ne viber ne kete numer +4917678059452
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim