Shitet autobusi mercedes benz viti 1997 tipi 407

Shitet nga: Bujari 08 Tet 02:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina udhëtimi
Autobusi osht ne gjendje shum te rregullt i posa ardhur nga Gjermanija dogana dhe homologimi jan te paguara i gatshem per regjistrim 50 ulse + 46 vende per qendrim ne këmb gjithesej 96 vende goma 275/70/22.5 mund te thërrisni ne viber ne kete numer; +4917678059452
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim