shes Hidropompen per pjes

Shitet nga: ali 29 Tet 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Pjesët rezerve
Pompa shitet per pjes pompano eshte dy pjes kryesorja dhe e vollanit hidrolik
pompano nuk eshte ber remont asnjiher
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim