U SHITT

Shitet nga: Burim 30 Pri 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
shes kamionin modeli MAN .tga. iposa regjistrar ne kosov . iardhur prej gjermonis . esht teper i rujtur si mrena ashtu dhe jasht. gomat ika te mira. posedon menjaqin automatik . ka klim e shum sene tjera. viti pr 2004 .BOJ NDRRIM ME VETURA. moni me kontrollu ku deshironi ju.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim