Kombaj 133 viti 1987 ne gjendje te mire dhe shes

Shitet nga: ymeri 25 Shk 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina korrëse
kombaji eshte I vitit 1987 ne gjendje te mire e shes po edhe beje ndrrim vetem ne qoftse me konvenon
ka do riparime te vogla po nuk kushtojn shum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim