Kombaj Zmaj 135

Shitet nga: Zmaj 29 Maj 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina korrëse
Kombaja eshte ne gjendje shume te mire. Nuk ka nevoj per asnje investim te vetem, me perjashtim te nderrimit te filterave te naftes dhe vojit.

Viti i prodhimit: 1995
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim