Kombaj Zmaj 33

Shitet nga: Fitimi 12 Krr 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 800 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina korrëse
Shitet Kombajna Zmaj 33 ne gjendje te rregullt e cila gjendet ne garazhd dhe Eshte e gatshme per sezon nr per kontakt 044/ 761 286 ose 044/298 111
Ka mundesi ndrrimi me kombi .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim