Kombajna zmaj 133

Shitet nga: Enver 05 Gsh 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina korrëse
Kombajna eshte ne gjendje te rregullt per pune.
Kombajna ka qendruar ne garazhd dhe eshte mjaft e ruajtur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim