Pllujgji dhe freza

Shitet nga: ridvan 24 Mar 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina lidhëse
Shes pllujgjit dhe frezen te importuar nga Zvicrra... qmimi komplet per pllujgji dhe frez osht 1700 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim