Golldon

Shitet nga: Agim 30 Jan 00:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Të tjera
Shitet golldoni disel i ardhur nga zvicra me kos 1m e 60 cm ne gjendje te mir .Kosa eshte me dy shpejtesi si dhe golldoni e ka edhe shpejtesin e ngadalshme dhe te shpejte.
Per info 049 739 209
044 187 328
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim