Kosa 135 Te reja

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGRO HEKTARI 01 Dhj 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Të tjera
Kemi kosa te reja shum te mirasi dhe pjes te tyre


Viber:
+37745530038
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim