Koshi-Hamari per Kallamoq dhe Grur

Shitet nga: .. 30 Qer 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Të tjera
Shitet Koshi-Hamari per Kallamoq dhe Grur osht shum i mir osht i marun me heker i rujtun dimensionet 1m me 5,75 m veq koshi me gjith garazhd osht 3,55m me 5,75 m osht i ndan gjysa per kallamoq gjysa per grur .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim