Makin per prerjen dhe qarjen e drunjeve

Shitet nga: Arben Qyqalla 19 Tet 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Të tjera
Eshte makin per prerjen dhe qarjen e drunjeve i kryen te dy funksionet ne te njejten koh.
I posedon te gjitha dokumentet e nevojshme.
Per me shum info mund te na kontaktoni ne numrin e telefonit si dhe ne faqen e facebook-ut per me shum foto ose video.

Mund te kontaktoni edhe ne viber:
+37744455914
+37744758250
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim