Pompa per ujitje me an traktorit

Shitet nga: . 20 Mar 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Të tjera
Shes pompen per ujitjen e tokes me an te traktorit pompa eshte shum e mir shiten edhe 2 kthesa alumini dhe 1 kthes me ventil dhe disa qepa sterrpiks dmth per gypa t aluminit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim