Prokolica e Trepces dhe pllug i leskovcit

Shitet nga: XXX 14 Dhj 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Të tjera
Prokolic e trepces shum ngjendje tmir dhe posedon korp (hidrualik) - 950 euro
Pllug i leskovcit i ruajtur - 220
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim