Rimorkio ''prokolic" për traktor

Shitet nga: Veli Dje 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 355 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Të tjera
Rimorkio eshte e punuar me shum profesionalizem dhe me parametra teknik te rimorkiove.
Sa i perket ngareksave eshte provuar deri 4.5 ton, por mund te perballoj edhe ma shum.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim