Rimorkio (pprokolic) e Trepces dhe Pllug te leskov

Shitet nga: XXX 31 Tet 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Të tjera
Rimorkio me korp (hdrualik) shum e rujtne - 1100 euro
Pllug i leskovcit - 200 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim