Rimorkio e Trepqes dhe Pllug

Shitet nga: XXX 08 Nën 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Të tjera
Rimorkio e Trepqes me kiper ne gjendje shum te mir krejt qka i mungon vetem nje ngjyr - 1100 euro
Pllug i leskovcit shum pak i perorur - 250 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim