Sera

Shitet nga: milaim 04 Tet 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Të tjera
shitet sera me dimenzione 10 me 5 dtth 50m katror ,me konsruksion metali si dhe lastiku i ri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim