Shes Hamarin

Shitet nga: Esat 24 Tet 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Të tjera
Shes Hamarin me gjersia 1m dhe gjatsia 5m.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim