Shes makinen mjelse

Shitet nga: Ardit 28 Nën 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Të tjera
Shes makinen qe mjel lop, makina eshte po thujse e re , pak e perdorur,
QMIMI 230 dhe shum pak i negociushem,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim