TRIER PER PASTRIMIN DHE NGJYROSJE TE FARERAVE TE..

Shitet nga: krenari 12 Krr 23:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Të tjera
IMPORTOJ Triera per psatrimin e grurit dhe ngjyrosjen e grurit nga Turqia ,
menyra e ngjyrosjes behet ne dy menyra : me pluhur ngjyre , dhe ngjyr te lenget
Trierat jan me kapacitet nga 1150 kg ne ore, 2250 kg/ore, 2500 kg /ore dhe 4000 kg /ore
kyqja ne : Monofaz dhe trefaze
Makinat jane shume praktike, kane bigen per terheqje dhe 4 goma

qmimi : sipas marrveshjes
info:
044/700-710
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim