Taniraqa U shiten nga lindi

Shitet nga: lindi 28 Mar 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Të tjera
Shes Taniraqa I mungojn 6 tanira dhe llagerat i kan te drunit duhet me ja ndrru per qata osht ky qmim per m shum info kontakto:+37745286091
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim