URGJENT SHİTET PREJ PRONARİT

Shitet nga: SELİM 20 Qer 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Të tjera
shes iventarin e kompletuar per salon ondulimi .Saloni eshte i firmes turke modesto dhe gjevher qelik.salon luksoz me kfalitet shum te lart.ju flm..... nje pjes te iventarit mun ta shihni pjesen me te madhe te iventarit te interesuarit mun te vin ti shohin iventari gjindet ne komunen e besijanes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim