makin per prerjen dhe qarjen e druve

Shitet nga: arben 20 Pri 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Të tjera
kjo maqin ben prerjen dhe qarjen e druve kapaciteti 10 metra dru per 60 minuta, maqina esht levizëse, vendoset pas kerrit dhe punon me naft, peshon 600 kg, maqina qe 1 vit o ardh ne kosov dhe ka punu shum pak, viti i prodhimit 2015 posedon te gjitha dokumentat e nevojshme (doganes).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim