traktor

Shitet nga: liridon 20 Pri 17:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 300 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Traktorë
Prodhuesi: IMT
Modeli: 539
ferguson 39 ka librez punon shum mir ka prokolic vllaqa pllugj shitet komplet dhe ndamas
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim