Pllugun per Traktore

Shitet nga: Shefqet 28 Mar 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Traktorë
Shes Pllugun per Traktore Tomo Vinkoviq TV-420.
Eshte pllug nje brazor per livrimin e ares dhe eshte shume pak i perdorur dhe kryen pune pa kurrefare problemi
Te interesuarit le te kontaktojne ne numrin e tel : 044682771
Cmimi : 120 euro por edhe me marreveshje .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim